Apartaments Chilld and food

DOBRE SMAKI APARTMENTS CHILL AND FOOD

SARBINOWO NOCLEGI Z BASENEM I RESTAURACJĄ

Wczasowa 8 w Sarbinowie - ten adres gwarantuje wczasy nad morzem pod znakiem relaksu i dobrej kuchni. Oferujemy apartamenty i pokoje blisko plaży, pyszne śniadania i obiadokolacje w formie bufetu oraz dania a’la carte w naszej nowoczesnej, rodzinnej restauracji Dobre Smaki, zawsze dobry klimat w zewnętrznej strefie chill out z basenami, tarasem wypoczynkowym i pool barem.

 

RESTAURACJA DOBRE SMAKI

KUCHNIA POLSKA I MIĘDZYNARODOWA

Z pasji do gotowania i zamiłowania do dobrej kuchni stworzyliśmy nowe miejsce na kulinarnej mapie Sarbinowa, Restaurację Dobre Smaki. Tradycyjne dania, unowocześnione odrobiną kreatywności, lokalne produkty, świeżość, jakość i niezapomniany, wspaniały smak - na to zawsze możesz u nas liczyć.

 

NOCLEGI Z WYŻYWIENIEM

ŚNIADANIA I OBIADOKOLACJE W PAKIECIE

Nieważne, czy wybierzesz pokój, apartament czy domek - w każdej opcji możesz skorzystać z samego noclegu lub zarezerwować pobyt ze śniadaniem czy obiadokolacją w cenie.

zasady serwowania posiłków

  • urozmaicone śniadania podajemy w formie bufetu
  • obiadokolacje w formie bufetowej lub a’la carte, w zależności od liczby Gości
  • śniadania codziennie od 8:30 do 10:30
  • obiadokolacje do godz. 18:00
  • dania a’la carte 11:00 - 18:00
  • w sezonie możliwe wydłużenie godzin pracy restauracji i serwowania posiłków

 

BASEN W CENIE

RELAKSUJ SIĘ W STREFIE CHILL OUT

Dla Gości apartamentów Wczasowa 8 oraz pokoi w Letnim Dworku przygotowaliśmy specjalną, zamkniętą strefę relaksu. Wprost z obiektu możesz wyjść na taras wypoczynkowy, obok którego znajdują się dwa baseny (jeden płytszy, dla dzieci) oraz pool bar. Wynajmując domek w ośrodkuu Agat także będziesz mógł korzystać z zewnętrznego basenu, ustawionego w ogrodzie tuż obok domków, i dostępnego wyłącznie dla Gości.